Dołącz do nas!


  Hip Hop / Dancehall

  Hip-hop jest jednym z popularniejszych kierunków rozwoju ruchowego wśród młodzieży. Coraz więcej osób kupuje karnet do szkoły z myślą o nauce tego stylu ponieważ poza nauką tańca wpływa na ogólne samopoczucie człowieka, redukuje stres oraz wytwarza hormon szczęścia. Skoczność i swoboda sprawiają, że to idealny kurs tańca dla dzieci, który rozwija poczucie rytmu i pozwala wyrazić siebie. Dancehall również jest rytmiczny i żywiołowy. Styl ten wywodzi się z Jamajki, posiada bogatą historię oraz określoną bazę kroków.

  Nasze studio w Bydgoszczy prowadzi zapisy m.in. na zajęcia pole dance, aerial hoop, exotic, stretching, high heels, dancehall, lekcje hip-hop. Wszystkie opcje poza high heels i exotic są idealne jako zajęcia ruchowe dla dzieci. Na lekcje dancehall zapisują się głównie Panie.

  Pole Dance / Exotic / Aerial Hoop

  Styl ten łączy akrobatykę i zmysłowe ruchy. Dzięki kursowi wzmocnisz i wysmuklisz całe ciało. Pole dance trenujemy na pionowym drążku, natomiast aerial hoop na podwieszanym kole. Zajęcia exotic różnią się nieco od klasycznego pole dance. Choć w obu tych kierunkach podczas lekcji wykorzystywana jest rura, to exotic odbiega w kierunku seksownych i kobiecych ruchów. Zakup karnetu na zajęcia pole dance w naszej szkole to idealne rozwiązanie.

  Połącz przyjemne z pożytecznym, oderwij się od pracy, codzienności i kup karnet. Szkoła tańca w Bydgoszczy umożliwi Ci kobiece kształtowanie sylwetki.