Dołącz do nas!


  Hip Hop / Dancehall

  Hip-hop jest jednym z popularniejszych kierunków rozwoju ruchowego wśród młodzieży. Coraz więcej osób kupuje karnet do szkoły z myślą o nauce tego stylu. Skoczność i swoboda sprawiają, że to idealny kurs tańca dla dzieci, który rozwija poczucie rytmu i pozwala wyrazić siebie. Dancehall również jest rytmiczny i żywiołowy, jednak w tym stylu istotne są ruchy bioder i pośladków.

  Nasze studio w Bydgoszczy prowadzi zapisy m.in. na zajęcia pole dance oraz lekcje hip-hop. Druga opcja jest idealna jako zajęcia ruchowe dla dzieci. Na lekcje dancehall zapisują się głównie Panie, najczęściej wykupując karnet. Szkoła tańca daje dostęp m.in. do kursu hip-hopu, pole dance i yogi.

  Pole Dance / Aerial Hoop

  Pragniesz połączyć fitness z rytmicznymi ruchami? Zakup karnetu na zajęcia pole dance w naszej szkole to idealne rozwiązanie. Styl ten łączy akrobatykę i zmysłowe ruchy. Dzięki kursowi wzmocnisz i wysmuklisz całe ciało. Zajęcia exotic różnią się nieco od klasycznego pole dance. Choć w obu tych kierunkach podczas lekcji wykorzystywana jest rura, to exotic odbiega w kierunku seksownych i zmysłowych ruchów. Zatem, podobnie jak lekcje dancehall, nie jest to kurs tańca dla dzieci.

  Połącz przyjemne z pożytecznym, oderwij się od pracy, dzieci czy męża i kup karnet. Szkoła tańca w Bydgoszczy umożliwi Ci kobiece kształtowanie sylwetki czy to za pomocą stylu exotic czy dancehallu.

  Yoga

  Yoga w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Choć nie jest to kurs tańca dla dzieci, zajęcia te są dla najmłodszych równie atrakcyjne. Nic w tym dziwnego. Yoga to lekcje, podczas których rozluźniamy i dotleniamy mięśnie oraz regulujemy oddech.

  Dzięki karnetowi, a więc regularnemu uczęszczaniu do szkoły, zauważysz również zwiększenie elastyczności oraz świadomości własnego ciała. Treningi yogi odbywają się na innych warunkach niż zajęcia pole dance czy lekcje dancehall i wskazane są także dla dzieci. Warto zatem kupić, zarówno sobie, jak i dla swojej pociechy, odpowiedni karnet. Szkoła tańca w Bydgoszczy oferuje m.in. kurs pole dance, dancehallu, yogi i hip-hopu.